Listopad 2015

Vzpomínka - 10. Kapitola - Přiznání nactiletých

30. listopadu 2015 v 17:58 | P. |  Příběhy
Cathy's POV:
Dopoledne jsem zase učila Dannyho tančit, i když "Velký Danny" nikdy netančí, docela mu to jde. Zachvilku vyrazím k Sam. Doufám, že se jí ta včerejší oslava líbila a že to trochu nakoplo Chrise, aby taky vyjádřil svoje city k ní. Vzala jsem si ze skříně ve fusaku svoje barevné šaty s vlečkou. Jsem na ně hrozně zvědavá, Sam řekla, že vypadám úžasně, tak snad budu. Dala jsem si sprchu, umyla vlasy a zamotala do ručníku. Ještě si strčím do tašky doplňky a boty a vyrazím.

Lidi na mě čuměli jak na blázna. Plesové šaty ve fólii v ruce, velká taška, ručník na hlavě. Ani nechci vědět, co si mysleli, že jdu dělat. Když jsem naposledy šla s ručníkem na hlavě na Rapsodii, i všichni fialoví brouci koukali. Šla jsem co nejrychleji to šlo. Pak už jsem v dálce viděla domky Sam a Chrise. V téhle čtvrti vypadají všechny skoro stejně. Světlé vily s barevnou střechou. Konečně jsem byla u vily O'Harových. Nebo spíš u Sam, protože její rodiče tam moc nebydlí. Ještě že je Sam tolik silná. A že zamilovaný Chris bydlí vedle ní.

Obrázky

26. listopadu 2015 v 20:41 | P. |  Ostatní
Vzpomínka - 9. Kapitola - Vyjížďka

25. listopadu 2015 v 19:06 | P. |  Příběhy
Sam's POV:
Seděli jsme vedle sebe s Chrisem, když v tom najednou jsem uviděla jiskru v jeho očích. Tohle se stalo jen párkrát a vždy to věštilo něco neobvyklého.

Chytil mě za ruku a řekl ať jdu za ním. Sešli jsme schody, vyšli z domu, přelezli plot a zastavili jsme u auta Langových. Nechápavě jsem se na něj otočila.

"Co bys říkala na noční vyjížďku? Jen ty a já, pojedeme kam budeme chtít. Po nocích trénuju řízení a celkem mi to jde."


ChrisxSam - Rabiosa

24. listopadu 2015 v 14:58 | P. |  Videa


DannyxCathy - Stereo Love

24. listopadu 2015 v 9:06 | P. |  Videa

Vzpomínka - 8. Kapitola - Rozjezd

23. listopadu 2015 v 20:28 | P. |  Příběhy
Chris's POV:
Dnes byl den, kdy jsme chtěli slavit narozeniny Sam. Včera večer se potvrdilo, co jsem si myslel. Má trápení a neví, co s tím. Zkusím ji zachránit.

Danny a Cathy k nám přišli jak jinak než pozdě. Už jsme byli oba nachystaní, plní očekávání. Sam ještě nevěděla, kam jde a já byl nervózní, jak se jí to bude líbit. Řekl jsem jí, aby se oblékla sportovně. Já si vzal černé krátké kraťasy, tmavě modré tričko s Darth Vaderem a šedé kotníkové ponožky s proužky. Sam na sobě měla žluté krátké tričko, vysoké černé, bavlněné kraťasy a bílé ponožky s kraječkovým lemováním. Cathy měla dlouhé zelené tričko se čtyřlístky, pod ním kraťasy a růžové ponožky s jednorožci. Danny měl riflové kraťasy a červenou polokošili a stejné ponožky jako já. Pokud si říkáte, proč tak zdůrazňuji ponožky, je to proto, aby jste si uvědomili, jak moc pitomí jsme byli. Protože jsme přišli domů jak prasata, měli jsme si vzít černé ponožky jako normální lidi.

Vzpomínka - 7. Kapitola - Slzy

21. listopadu 2015 v 18:33 | P. |  Příběhy
Cathy's POV:
Dnes jsme přemýšleli co se Saminou párty. Má narozeniny den po té tancovačce. Jelikož jsou prázdniny, dohodli jsme se, že jí tu oslavu nachystáme ve čtvrtek a tancování s Chrisem pro ni bude jen třešničkou na dortu. Takhle to aspoň Danny plánoval. Já v to doufala a Chris o tom snil. Potom jsme plánovali, jak to provedeme.

"Co takhle, že by sme jí udělaly velkooou párty? Myslím tím fakt hodně lidí, Velký Danny nabrnkne někoho slavného a bude se o tom ještě další rok vyprávět." přihodil nápad Danny.

Vzpomínka - 6. Kapitola - Královny plesu

20. listopadu 2015 v 13:41 | P. |  Příběhy
Chris's POV:
Probudilo mě řinčení zvonku. Sam mi pořád spala na rameně, tak jsem se zvedal abych ji neprobudil. Jen v pyžamu jsem běžel ke dveřím. A tam stáli Danny s Cathy, oblečení s nějakým balíčkem.

"A-ahoj, nečekal jsem vás tady. Děje se něco? A co máte?" soukal jsem ze sebe.

"No čau chlape, co ti je? Vypadáš jak kdyby se ti vybil notebook." smál se Danny, "Šli jsme vás navštívit, pokecat, být tým. Neseme koláč, co jsme včera s Cathy pekli."

Pozval jsem je dál a šli jsme směrem do Saminého pokoje.

"Joo, taky mě nechala spát vedle sebe, Chrisi" povytáhl obočí Danny. Ví, jak se mi Sam odjakživa líbí.

"Saaaaam! Saaaamii?" pištěla Cathy.

Vzpomínka - 5. Kapitola - Dráty

18. listopadu 2015 v 22:24 | P. |  Příběhy
Sam's POV:
Už to bylo dlouho, co mě Chris naposledy vezl na kole. Vím, že si v tom není dostatečně jistý v kramflecích a už vůbec ne, když má speciální náklad v podobě dívky ve vývinu. Ale maximálně jsem si to užívala. Nejdřív jsme zastavili u jeho domu. Bydlíme ve čtvrti kde jsou větší domky, které se dědí z generaci na generaci. Vypadá podobně jako můj - bílý, hodně oken, s tím rozdílem, že oni mají pěkně udržovanou zahradu, kdežto u nás na to nikdo nemá čas. Rodiče jsou pořád pryč a když zrovna necvičím, nejsem ve škole nebo nedělám pro MBC, tak na zahradu nemám ani pomyšlení. Myslím že nepřijedou ani na moje narozky. Už v sobotu. A pokud vás zajímá co pořád dělají, tak věří že se o sebe postarám sama a jezdí všude možně. Poslední dobou mě to vyhovuje víc, než aby mě pořád někdo hlídal. Aspoň můžu dělat co chci a kdy chci. Můžu i sníst kolik toho chci. Oni by mě určitě hlídali. Jako malá jsem mívala problémy s váhou. Jsem teď v kritickém věku, kdy se neustále kontroluji - jak vypadám? Kolik jsem toho snědla? A nebylo toho už moc? Musím přiznat, že jsem z toho docela nesvá a nevím, jak si poradit.