2. Série

Sbohem Země - Goodbye Earth

6. června 2018 v 22:24 | P.
Sbohem Země je poslední díl druhé série a zároveň celého seriálu (52.). Klub je nakažen mimozemským virem a jsou i s klubovnou vysláni do karantény - do vesmíru. Díl je složen hlavně ze vzpomínek a ukázek z různých dílů. Děda Smith je tam s nimi a snaží se je vyléčit a tím pádem vrátit zpátky na Zemi. Začíná s Dannym, poté s Chrisem, Sam, akorát s léčení Cathy je problém... Celý díl je v angličtině a ruštině na youtube, více obrázků v celém článku. Omlouvám se za špatnou kvalitu, díl byl v horší kvalitě.


Cvičící šílenec - Fitness Freak

4. března 2016 v 16:58 | P.
Musím říct, že toto je asi můj neoblíbenější díl z druhé série! Hezky se nám tu tvoří párečky, Danny a Cathy jsou u Wendy (v tomto díle uvidíme i její dům a pokojíček). Chris a Sam se snaží zastavit cvičícího šílence, který si chce udělat ze Singletownu svou tělocvičnu. Což znamená, že teplota jde výrazně dolů, až pod bod mrazu.

Cathy dostane pozvánku od Wendy na její pyžamový večírek. Je jediným hostem kvůli bizarním teplotám. Danny je z nouze poslán pro Cathy a při té příležitosti objeví něco šokujícího...


Mizící kouzlo - Disappearing Act

4. března 2016 v 16:40 | P.
Pamatujete si na toho grázla Wedge z dílu Předstírání/Acting out z první série? Vrátil se znovu, tentokrát má zástěrku: Nyní je zdatný kouzelník. Problém je v tom, že jeho největší kouzlo, kouzlo zmizení je opravdu nebezpečné. MBC ho musí zastavit, než bude pozdě. Tentokrát je to ale Danny, který se bitvy úplně neúčastní - snaží se udělat na Wendy dojem tím, že bude asistent kouzelníka.

Ulepená situace - Sticky Situation

17. prosince 2015 v 19:00 | P.
Gluten převlečený za učitele na dozor poškoláků z pátéh dílu je zpět! Navíc je naštvanější, odhodlanější a silnější získat Rapsodiánku. Hned ze začátku se Cathy a Wendy nepovede pokus v chemii a její schopnosti se přenesou na Wendy. Ta sní čokoládový koláč, což z ní udělá mimořádně hyperaktivní. Tým nastraží jako návnadu pro Glutena i pana Smitha.


Piškoty za odměnu - Silly Human Tricks

17. prosince 2015 v 18:41 | P.
V tomto díle se na škole pořádá každoroční soutěž domácích mazlíčků, tentokrát však přijíždí speciální porotce - tým odhalí, že je mimozemšťan a že si mezi lidmi vybírá svoje domácí mazlíčky, se kterými by mohla vyhrát show na své planetě. Pár studentů promění tak že se poté chovají jako zvířátka.

Nic než pravda - The Whole Truth

14. prosince 2015 v 21:52 | P.
John se snaží opět pomoct klubu svou vychytávkou. Tentokrát zbraní na mimozemšťany, pod které odhalí jejich skryté úmysly. Bohužel ji zaměří na Cathy, Dannyho, Sam a Chrise a všichni zjistí, jaký je pravý účinek - Pokaždé, když kdokoliv řekne lež, jeho tělo se začne chovat divně. Nejvíc upřímná byla Sam, která za celou dobu lhala jen jednou a to veliteli o tom, že je vše v pořádku (nebylo). Nejvíc ulhaný byl Danny, zvlášť protože dělal na projektu s Wendy o Neexistenci mimozemšťanů. Druhý účinek zbraně byl, že členové říkali pouze pravdu a nemohli to ovládat. Napotřetí se Johnovi opravdu podaří pomoct a chytně mimozemšťana přímo ve třídě a vysaje ho.


Slizkosti a podlízání - Lizard Tails

14. prosince 2015 v 18:15 | P.
Díl začíná tím, že klub hraje basketball kluci proti holkám. Znenadání se z míče vyplazí velký mimozemský plaz a klub ho snadno polapí. Problém je v tom, že poté uteče z kontejneru a vymění si tělo s Dannym. V těle Dannyho je potom plaz, kterému jde o to, ukradnout květinu a malý leguán (co ho hlídají Ralph s Royem) je Danny. Ale příjdou na to ostatní, než bude pozdě a ubrání svoji květinu?


Záchvat smíchu - Laugh Attack

13. prosince 2015 v 13:56 | P.
Sem tam se stane, že mimozemšťanovi vypadne z jeho lodi něco na zem. A často to může napáchat škody. V tomhle případě se zařízení, které vyvolávalo nekontrolovatelný smích dostalo na čumák psa Matisse, kterého zrovna venčila Wendy. Bohužel, přílišný a nezastavitelný smích lidskému tělu škodí. Monster Buster Club musí přijít na to, jak to zastavit. Nakaženi smíchem byli i dva členové týmu. Tentokrát nepřikládám fotky, ale video. Takovou kompilaci smíchů, určitě se zasmějete taky. Nejprve normální a pak je smích zpomalený.

Pan Fusster se žení - Here Comes The Bride

13. prosince 2015 v 13:51 | P.
Překvapení v druhé sérii je opravdu dost. V díle Here Comes The Bride příjde Nuberiánka Mimi a jako svého snoubence si vybere učitele Fusstera. Když nedostane, co chce, je nebezpečná. MBC teda s panem učitelem a panem Smithem udělá falešný obřad na střeše školy. Při obřadu vyplave na povrch, že i pan Fusster by mohl být mimozemšťan, protože zná Nuberiánské pohyby a ví o nich víc, než by obyčejný smrtelník měl. Obrázky v "Celém článku".


Král parketu - Gotta Dance

4. prosince 2015 v 18:41 | P.
Opět screeny a popis dílu z druhé série! tentokrát Gotta Dance. V něm se opět vrátí Květinový král Petalia, tentokrát s roboty, kteří pracují pro něj. Chce se stát králem parketu a vybere si Jeremyho jako učitele.


 
 

Reklama