Členové MBC

Nálady členů

11. prosince 2015 v 21:11 | P.

Základní informace o členech

7. prosince 2015 v 13:22 | P.
Tak tohle je jen opravdu, opravdu základní výcuc členů MBC. Jejich rozsáhlé charakteristiky najdete v rubrice Členové MBC. Tohle je hlavně pro ty, co to neznají a tak.

Danny
Celé jméno: Daniel Jackson
Přezdívky a pojmenování: Danny, Velký Danny, The Danny, D
Barva obleku: Červená
Charakteristika: Tělesně nadaný, milovník adrenalinu a akce, ukecaný, populární
Slabé stránky: Je netrpělivý, tvrdohlavý, někdy má o sobě až moc vysoké mínění a je výbušný
Genetika: Smaragdově zelené oči, hnědé zježené vlasy, hodně vysoký
Zvláštnosti: Má jizvu na obočí kvůli skateboardingu, má vysportovanou postavu, kondice
Slabost: Cathy a Wendy

ChrisxSam

17. listopadu 2015 v 16:41 | P.

Chris Lang a Sam O'Hara by se měli znát od narození, jejich maminky se znají a z nějakých zdrojů plyne že jsou dokonce i sousedi. To že mezi nimi je něco víc naznačil i tvůrce MBC. Kromě toho, že jsou nejlepší kamarádi je u sebe drží zvláštní pouto, jsou velice špatní když někdo z nich chybí. Mě se zdá (a nejen mě, tenhle pár shipuje hodně lidí) že jsou to spřízněné duše, oba jsou zoodpovědní, slušní, mají rádi videohry. Chrisovi na Sam doopravdy záleží a když je unesena nebo něčím ovlivněna, je poznat, jak mu chybí. Podle mě by tvořili výborný pár postavený na přátelství.

Jejich společné momenty v celém článku, v rubrice videa jsou nějaké s nimi=)

Cathy a Sam

15. listopadu 2015 v 20:00 | P.

Cathy a Sam jsou ženská část týmu, obě ale pochází z jiné planety. Sam ze Země a Cathy z Rapsodie. Umí se navzájem podržet a podpořit. Sem tam spolu mají spory - Cathy je neustále optimistka, Sam realistka. Sdílí spolu svoje tajemství, dá se říct, že Cathy k Sam určitým způsobem vzhlíží, respektují se navzájem. Není to taková "slepičí společnost" ale přátelský vztah na úrovni.

Obrázky Cathy

13. listopadu 2015 v 21:04 | P.
Růžová, švihlá a roztomilá Cathy.Chris a Danny

12. listopadu 2015 v 19:20 | P.

Chris a Danny tvoří mužskou část klubu. Jsou to dobří kamarádi ale jsou velmi rozdílní, což sami přiznávají. Umí spolu vyvádět kraviny, nemají moc společných zájmů, samozřejmě kromě klubu, kamarádů a jídla. Sem tam se trochu poperou (ze srandy) někdy proběhně výměna názorů, nic hrozného. V dílech kdy jeden z nich chybí si moc chybí. Danny se snaží z Chrise udělat sportovce a učí ho, nikam to moc nevede. Danny někdy nebere Chrise moc vážně, sem tam až moc věří ve svoji pravdu. Zkrátka jsou to supr kámoši, super chlapská dvojka, vyspělá na svůj věk.

Obrázky Dannyho

12. listopadu 2015 v 19:12 | P.
Červený šéfko a cool chlapík Danny. =D


Danny - Červený

11. listopadu 2015 v 21:09 | P.


Danny (celým jménem Daniel Jackson) je červený Monster Buster. Po dobu dvou řad je mu přibližně 12-14 let. Často a rád poukazuje na svoje atletické schopnosti, umí rozesmát a mimozemšťanům dost vynadat. Život je pro něj jedna velká párty, má hodně přátel, je oblíbený. Většinou spoléhá na ostatní. Je to showman týmu, často se dostává do průšvihů. Hraje několik sportů, je atlet, hraje lední hokej. Spí se svým fialovým plyšovým medvídkem. Je to tak trochu hajzlík, říká si Velký Danny ale někteří mu říkají Malý Danny.

Cathy - Růžová

11. listopadu 2015 v 21:00 | P.


Cathy (celým jménem Catherine Smith) je růžová Monster Buster. Je mimozemšťanka z planety Rhapsodie. Má přes 700 let, což je v přepočtu na naše roky přibližně 12-14 let. Přiletěla se svým dědou do Singletownu ochraňovat smrtelníky před hrozbami z vesmíru. Její barva je růžová, chce vyzkoušet vše co lidé dělají. Vše je pro ni nové a chce to poznat. Je vtipné a cáklé děvče. V akci využívá své schopnosti - což jsou natahovací končetiny a zajímavé tanečky. Často vypráví o svých zážitcích z domova. Ve škole se často hádá s učiteli.

Obrázky Sam

11. listopadu 2015 v 18:11 | P.
Hrst obrázků silné, žluté Monster Buster Sam.


 
 

Reklama